INSTYTUT PEDAGOGIKI

Uniwersytet w Siedlcach

 

Szanowni Państwo,

Dwa lata minęły od naszego ostatniego spotkania na Kongresie Inkluzji Społecznej, wydarzeniu organizowanym od 10 lat w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu w Siedlcach.

Serdecznie dziękujemy, za dotychczasowe uczestnictwo w naszej konferencji, za wymianę myśli, dyskurs naukowy, dialog w kuluarach, za atmosferę, którą Państwo tworzyliście zawsze podczas naszych spotkań.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na XI Międzynarodowy Kongres Inkluzji Społecznej - "Inkluzja Społeczna - działania wspierające edukację inkluzyjną", który w tym roku odbędzie się 20 kwietnia, na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu w Siedlcach, przy ul. Żytniej 39. Konferencja będzie miała formułę hybrydową. Zapraszamy do wzięcia udziału zarówno stacjonarnie, jak i on-line. W linku poniżej znajdziecie Państwo formularz zgłoszeniowy oraz Komunikat I, z wszystkimi podstawowymi informacjami.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfoeygCQnn2LKT8GCJG5lg6106gR4TwLcedr9yPh243ve9djA/viewform?usp=header

Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa na XI Międzynarodowym Kongresie Inkluzji Społecznej.

Komunikat I w j.angielskim

Komunikat I w j.polskim

Z wyrazami szacunku

Członkinie i Członkowie

Komitetu Organizacyjnego