Warsztaty szkoleniowe z autoprezentacji dla przyszłych pedagogów
Studenci V roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej wzięli udział w warsztacie szkoleniowym poświęconym sztuce autoprezentacji. Zajęcia, które odbyły się w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Siedlcach, poprowadziły starszy doradca zawodowy mgr Edyta Śledź oraz dr Małgorzata Myszka-Bujno.
Uczta duchowa w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej
W dniu 19.01.2026 grupa studentów kierunku pedagogika ze specjalnością terapia pedagogiczna (III rok, studia stacjonarne) z opiekunem dr Małgorzatą Myszka-Bujno odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach. Wizyta miała charakter poznawczo-inspirujący. Jej celem było zapoznanie uczestników z zasobami biblioteki, które mogą być wykorzystywane w pracy terapeutycznej i edukacyjnej z dziećmi oraz młodzieżą.
