Dyrektor Przedszkola nr 28 w Warszawie przy ul. Naruszewicza 15 poszukuje nauczyciela do pracy w przedszkolu z dziećmi w wieku 4-5 lat. Praca na zastępstwo z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony w roku następnym. Praca na pełen etat tj. 25 godzin tygodniowo. Przedszkole znajduje się na warszawskim Mokotowie 200 metrów od stacji metra Wierzbno. Bardzo dobre połączenie z centrum Warszawy. Miasto Stołeczne Warszawa bardzo dba o swoich nauczycieli, którzy dostają specjalny dodatek za pracę z warszawskimi przedszkolakami, a i dodatki motywacyjne z pewnością usatysfakcjonują przyszłego nauczyciela. Przyjmę nauczyciela z wykształceniem wyższym kierunkowym (licencjat lub magister) oraz przygotowaniem pedagogicznym.

CV proszę kierować na adres mailowy przedszkola: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dodatkowych informacji udzielamy pod nr telefonu 22 844-16-24.