REKRUTACJA DO PROJEKTU!! SZANOWNA STUDENTKO! SZANOWNY STUDENCIE!
Projekt: Podniesienie kompetencji studentek/studentów kierunku Pedagogika i Bezpieczeństwo narodowe Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Projekcie realizowanym przez naszą Uczelnię w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

ZAŁOŻENIA PROJEKTU

CELEM GŁÓWNYM PROJEKTU JEST WSPARCIE W PODNIESIENIU KOMPETENCJI STUDENTÓW/TEK NIEZBĘDNYCH I POSZUKIWANYCH NA RYNKU PRACY:

• kompetencji komunikacyjnych w zakresie umiejętności językowych (warsztaty języka migowego);
  • kompetencji komunikacyjnych w zakresie umiejętności interpersonalnych;
  • kompetencji analitycznych w zakresie umiejętności rozwiązywania problemów;
  • kompetencji zawodowych;
  • kompetencji w zakresie przedsiębiorczości.

Udział studentów w Projekcie znacznie ułatwi start i rozwój na drodze zawodowej jaką wybiorą po ukończeniu Uczelni.

Projekt kierowany jest do studentów 5 i 6 semestru kierunków: Pedagogika i Bezpieczeństwo narodowe.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W PROJEKCIE

Oferujemy bezpłatny udział w następujących formach wsparcia:

• udział w szkoleniach certyfikowanych,
  • udział w warsztatach kompetencyjnych z udziałem ekspertów,
  • udział w wizytach studyjnych i obozach z zapewnionym pobytem, dojazdem i powrotem.

Elektroniczna rekrutacja odbyła się w dniach 6 - 21.12. 2016 r.

Dodatkowa rekrutacja w dniach 3 - 6.01.2017 r.

Wypełnione ankiety proszę przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kwestionariusz ankiety można zlaleźć tutaj.