Szanowni Państwo!
Zapraszamy do uczestnictwa w V Międzynarodowym Kongresie Inkluzji Społecznej pt. „Przyszłość inkluzji społecznej - jej prognozy i zagrożenia. Ryzyko i nadzieja” organizowanej przez Katedrę Edukacji Inkluzyjnej Instytutu Edukacji, Wydziału Humanistycznego, Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2018 r. w budynku Biblioteki Głównej UPH przy ul. Żytniej 39, 08-110 Siedlce
Zaproszenie do udziału w konferencji kierujemy zarówno do ośrodków naukowych jak i innych osób zaangażowanych w działania przeciw wykluczeniu społecznemu.
Uroczyste otwarcie Kongresu 18.04.2018 r.,  godz. 11.00 aula 101 budynek Biblioteki Głównej, ul. Popiełuszki 9. Serdecznie Zapraszamy