STUDENCI KIERUNKU PEDAGOGIKA

studia stacjonarne i niestacjonarne

rok II i III studiów I stopnia !!!

REKRUTACJA DO PROJEKTU!

SZANOWNA STUDENTKO! SZANOWNY STUDENCIE!

Chcesz podnieść swoje kompetencje?  Zdobyć nowe umiejętności np. gry na instrumencie? Poszerzyć kwalifikacje? Poznać różne miejsca pracy? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!!!
Projekt: „Podniesienie kompetencji studentek/studentów kierunku Pedagogika i Bezpieczeństwo narodowe Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach” realizowanego na podstawie umowy o dofinansowanie projektu nr POWR.03.01.00-00-K277/16-00

Serdecznie zapraszamy do udziału w Projekcie realizowanym przez naszą Uczelnię w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

ZAŁOŻENIA PROJEKTU

CELEM GŁÓWNYM PROJEKTU JEST WSPARCIE W PODNIESIENIU KOMPETENCJI STUDENTÓW/TEK NIEZBĘDNYCH  I  POSZUKIWANYCH NA RYNKU PRACY:

• kompetencji komunikacyjnych w zakresie umiejętności językowych (warsztaty języka migowego);
  • kompetencji komunikacyjnych w zakresie umiejętności interpersonalnych;
  • kompetencji analitycznych w zakresie umiejętności rozwiązywania problemów;
  • kompetencji zawodowych;
  • kompetencji w zakresie przedsiębiorczości.

Udział w Projekcie znacznie ułatwi start i rozwój na drodze zawodowej.

Rekrutacja w dniach 5.11.-23.11.2018r. kierowana jest do studentów  DRUGIEGO i TRZECIEGO ROKU kierunku: Pedagogika wszystkich specjalności

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W PROJEKCIE

Oferujemy bezpłatny udział w następujących formach wsparcia:

• udział w szkoleniach certyfikowanych,
  • udział w warsztatach kompetencyjnych z udziałem ekspertów,
  • udział w wizytach studyjnych

Elektroniczna rekrutacja w dniach 5 - 23.11. 2018 r.

Wypełnione ankiety proszę przesyłać na adres e-mail:

Ankietę można znaleźć tutaj.