FB IMG 1671708593924

Odbyła się XXII edycja ogólnopolskiej akcji ,, Szlachetna Paczka''. W zbiórkę zaangażowani byli studenci, a Studenckie Koło Naukowe Wychowania Przedszkolnego zebrało się, żeby zapakować paczkę dla sześcioosobowej rodziny, będącej w trudnej sytuacji życiowej i materialnej, którą w tym roku wspiera nasz Uniwersytet. W ramach prowadzonej akcji zbierano produkty żywnościowe, chemię gospodarczą, a także pieniądze, za które zakupione zostały m.in ubrania, obuwie, pościel, zabawki, sprzęt AGD oraz voucher na prawo jazdy.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki i liczymy, że w przyszłym roku również uda nam się wspólnymi siłami pomóc choć jednej z rodzin i umilić jej czas w nadchodzące święta.