Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w rekrutacji wolontariuszy odnośnie XIX edycji Programu Projektor. Program Projektor to ogólnopolski program społeczny działający od 2005 r. Głównym celem Programu jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży mieszkających na wsi i w małych miastach. W ramach Programu studenci-wolontariusze prowadzą bezpłatne zajęcia edukacyjne z aktywności obywatelskiej dla uczniów klas 4-7 szkół podstawowych. Autorem i fundatorem programu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Program realizuje Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości. W ramach Programu Projektor studenci prowadzą zajęcia edukacyjne dla uczniów klas 4-7 w małych miejscowościach w całej Polsce. Warsztaty, realizowane metodą projektową, pozwalają na zainspirowanie dzieci do rozwijania poczucia sprawczości i odpowiedzialności społecznej. Spotkania są skupione na trzech ważnych dla świata tematach: relacjach społecznych, ochronie planety i działaniach w Internecie.
Rekrutacja potrwa do 20 listopada 2023 r.
Formularz zapisu i więcej informacji: www.projektor.org.pl