Renata_Bareja.jpg

Ukończyła jednolite studia magisterskie na SWPS w Warszawie (obecnie Uniwersytet SWPS) na kierunku Psychologia Społeczna. Od 2012 czynna zawodowo jako psycholog pracujący w placówkach oświatowych oraz wychowawczych. Obecnie łączy pracę nauczyciela akademickiego z praktyką psychoterapeutyczną. Przygotowuje się do certyfikacji z zakresu psychoterapii osób dorosłych oraz psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie psychodynamicznym Od 2022 roku nauczyciel akademicki. Zainteresowania naukowe koncentrują się wokół rozwoju człowieka, szczególnie dziecka, deficytów i dysfunkcji rozwojowych.